מתקני תצוגה

​ברשותינו ניסיון רב שנים וסיפורי הצלחה רבים בכל הקשור להפקת מתקני תצוגה ,

אנו מלווים את הלקוח משלב הרעיון השיווקי ועד פתרון ממשי והתקנה / הפצה בחנות , בזכות צוות המהנדסים, מעצבים, אנשי ניהול ובקרת איכות אנו מצליחים לייצר אמצעי תצוגה אשר מעבירים את חווית הלקוח לנקודת המכירה ומעודדים "הנעה לפעולה, והגדלת סל הקנייה הפיזי בחנות.

כאשר מתחילים תהליך של בניית מתקן או אמצעי תצוגה תיפגשו עם צוות המומחים שלנו שכולל מעצבים ואנשי שיווק, אנו נבין ביחד את האתגרים העומדים בפניי המוצר בנקודת המכירה , נבין איך מתנהגים המתחרים ונלמד ביחד כיצד אפשר למקסם את הנראות בחנות וכתוצאה מכך להביא לקנייה ממשית והגדלת המכירות .

לאחר פגישת איפיון אנו נבצע "סיעור מוחות" פנימי ואף נצא לשטח ונלמד בו על את האתגרים העומדים בפניננו ברצפת המכירה, נבחר חומרים מתאימים לייצור הסטנדים ונחליט על כיוון עיצובי ואלמנטים נדרשים הכל בהתאם לאיפיון שיצרנו יחד . לאחר מכן נעבוד בסטודיו על פתרון מתאים בצורת הדמיה ממוחשבת ונכין מצגת המפרטת את כל האלמנטים הנדרשים וכמה אופציות עיצוביות שלדעתנו "יעשו את העבודה". לאחר קבלת החלטה ואישור מצידכם נבצע מודל ראשון – אב טיפוס, לאישור ולאחר אישורו נפיק את כל הכמות . בחלק מהפרוייקטים אנו דואגים להפצה לחנויות ונוכל לדאוג כי הסטנד יגיע בצורה אופטימלית לחנות המיועדת .

חברתנו מתמחה במתן פתרונות כוללים מסוג זה ובעלת ניסיון עשיר בהפקת פתרונות כאלה משך שנים רבות . צרו עמנו קשר על מנת להתחיל את התהליך בו תוכלו גם אתם להנות מסל הפתרונות שאנו מציעים והכל בדרך נעימה , מסבירת פנים מקצועית ושירותית.

 

בין לקוחותינו המרוצים נמצאים:

קבוצת גולף, מאניה ג׳ינס, רנואר, תמנון, פוקס, Twentyfourseven, Sweetegirlshoop, KIWI נעלי נמרוד, בגיר ועוד רבים אחרים.

1/1
 
ZAMBERG
שעות פתיחה

07:30-17:00

07:30-12:30

ימים א' - ה':

יום ו':

צור קשר

 08-9285089

office@zamberg.co.il

יצירת קשר דרך האתר

אירוס 12 א.ת. אריאל

  • Facebook - White Circle